STARBUCKS ‘dan 15. Yıla Özel 15 Yıldız Kampanyası

STARBUCKS 15. yılını kutluyor. Bunun şerefin Starbucks Card ve Mobil Uygulama kullanıcılarına tek seferde 15 yıldız armağan ediyor.

2003 yılında Türkiye ‘deki ilk şubesini İstanbul Erenköy Bağdat Cad. açarak Türkiye macerasına başlayan Starbucks bu yıl 15. yılını kutluyor. Bunun şerefine de Starbucks Card ve Starbucks Mobil Uygulama kullanıcılarına 15 yıldız hediye ediyor.

19 Nisan 2018 Perşembe günü saat 15:00 ‘dan sonra Starbucks Card veya Mobil Uygulama ile alınacak olan içecekler 15 yıldız kazandıracak. 

Eğer Halen Starbucks Card veya Mobil Uygulamanız yoksa elinizi çabuk tutmanızı tavsiye ederim. İlk defa Starbucks Mobil uygulamasını kullanıyorsanız, yapacağınız ilk yüklemeye Tall (küçük) boy içecek hediye ediliyor. Böylelikle ilk kez uygulamaya kullandığınız için 1 içecek ve 15. yıl şerefine de 1 içecek olmak üzere 2 tall boy içecek hediyeniz oluyor.

Peki sizler hangi içeceği içeceğinize karar verdiniz mi?

 

KAYNAK

STARBUCKS ‘dan 15. Yıla Özel 15 Yıldız Kampanyası” için bir yorum

  • Nisan 18, 2018 tarihinde, saat 8:29 pm
    Permalink

    Kesinlikle her zaman olduğu gibi uzun çekim espresso alıp anın keyfini yaşacağım. Bu keyifli haberi bizimle paylaştığınız için size sonsuz teşekkürler.

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: